Dostawy

Koszty dostawy/Czas dostawy

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną terminy dostaw mogą ulec wydłużeniu w zależności od lokalizacji i ograniczeń.

Paczkomaty InPost 24/7 3-7 dni  13,99zł

KURIER 3-7 dni 15,99zł

Darmowa dostawa KURIER dla łącznej kwoty zamówienia od 199,00zł

Dostawa jest w pełni śledzona, a powiadomienia o dostawie są wysyłane SMS-em, e-maile są również dostarczane przez przewoźnika. Kurier podejmie próbę dostarczenia zamówienia pod wskazany adres, a jeśli nie zastanie odbiorcy, kurier podejmie dodatkową próbę doręczenia w najbliższym dniu roboczym. Jeśli  kolejne doręczenie się nie powiedzie, paczka wróci do naszego magazynu. Kurier może dostarczyć Twoją przesyłkę w godzinach 8:00-20:00.

Dostawa nie jest dostępna w święta państwowe i weekendy. Czas dostawy nie może być zagwarantowany. Wysyłka do obszarów o niedostatecznym zakresie obsługi może wymagać dłuższego czasu dostawy.

Ważne!

Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach wyprzedaży i promocji.  Aktualny czas dostawy, koszt oraz dostępne opcje dostawy są widoczne podczas składania zamówienia (podczas realizacji transakcji).

Darmowa dostawa
Uważaj na dni z darmową dostawą! Informacja o takiej promocji jest zawsze wyświetlana na stronie głównej oraz podczas realizacji transakcji. W takich sytuacjach dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień, niezależnie od kwoty zamówienia. Standardowo poza promocją, obowiązuje darmowa dostawa KURIER dla wszystkich zamówień o łącznej kwocie zamówienia nie mniejszej niż 199,00zł. 

Nadal masz pytania?

Jeśli nadal masz pytanie, możesz przesłać prośbę o wsparcie tutaj. Skontaktuj się z pomocą techniczną

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.