Dostawy

Koszty dostawy/Czas dostawy

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną terminy dostaw mogą ulec wydłużeniu w zależności od lokalizacji i ograniczeń.

Paczkomaty InPost 24/7 3-7 dni  13,99zł

KURIER 3-7 dni 15,99zł

Darmowa dostawa KURIER dla łącznej kwoty zamówienia od 199,00zł

Dostawa jest w pełni śledzona, a powiadomienia o dostawie są wysyłane SMS-em, e-maile są również dostarczane przez przewoźnika. Kurier podejmie próbę dostarczenia zamówienia pod wskazany adres, a jeśli nie zastanie odbiorcy, kurier podejmie dodatkową próbę doręczenia w najbliższym dniu roboczym. Jeśli  kolejne doręczenie się nie powiedzie, paczka wróci do naszego magazynu. Kurier może dostarczyć Twoją przesyłkę w godzinach 8:00-20:00.

Dostawa nie jest dostępna w święta państwowe i weekendy. Czas dostawy nie może być zagwarantowany. Wysyłka do obszarów o niedostatecznym zakresie obsługi może wymagać dłuższego czasu dostawy.

Ważne!

Czas dostawy może ulec wydłużeniu w okresach wyprzedaży i promocji.  Aktualny czas dostawy, koszt oraz dostępne opcje dostawy są widoczne podczas składania zamówienia (podczas realizacji transakcji).

Darmowa dostawa
Uważaj na dni z darmową dostawą! Informacja o takiej promocji jest zawsze wyświetlana na stronie głównej oraz podczas realizacji transakcji. W takich sytuacjach dostawa jest bezpłatna dla wszystkich zamówień, niezależnie od kwoty zamówienia. Standardowo poza promocją, obowiązuje darmowa dostawa KURIER dla wszystkich zamówień o łącznej kwocie zamówienia nie mniejszej niż 199,00zł. 

Nadal masz pytania?

Jeśli nadal masz pytania, możesz wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej tutaj. Kontakt Wsparcie

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imap.so' (tried: /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: