Zwroty i reklamacje

Jak zwrócić produkty?

W przypadku zakupów online oferujemy 30-dniowy okres zwrotu (od daty otrzymania).  Pamiętaj, że wszystkie zwracane rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne metki. Do zachowania tego terminu należy przed upływem 14 dni od momentu odebrania paczki poinformować sklep o zamiarze zwrotu towaru na adres email: [email protected] przesyłająć krótkie oświadczenie o zamierze zwrotu lub w dowolnej innej formie np. listem na adres korenspondencyjny sklepu.  Zwroty płatności realizowane są w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia do naszego magazynu, tym samym sposobem co sposób płatności. Możesz zwrócić swoje produkty, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Aby utworzyć formularz zwrotu należy:

Przejdź do swojego konta i kliknij „Moje zamówienia”. Po kliknięciu w zamówienie, które chcesz zwrócić, w zakładce „Szczegóły” znajdziesz przycisk „Zwrot”. Prosimy o wybranie opcji zwrotu „kurierem”. Następnym krokiem jest zaznaczenie niechcianych elementów i kliknięcie przycisku „wyślij”.

Jeśli podany sposób wysyłki nie jest zadowalający, możesz zwrócić przedmioty na własny koszt i odpowiedzialność do:

BeBeautify

ul. Pamiątkowa 2, 61-512, Wielkopolskie, Poznań

Wymiany

Nie oferujemy wymiany. Jeśli chcesz wymienić artykuł na inny kolor/rozmiar, musisz go zwrócić zgodnie z poniższą procedurą i złożyć nowe zamówienie na żądany kolor/rozmiar.

Nadal masz pytania?

Jeśli nadal masz pytania, możesz wysłać zgłoszenie do pomocy technicznej tutaj. Kontakt Wsparcie

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'imap.so' (tried: /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902/imap.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: